Коробочка для фотографій + флешки
- Коробочка для фотографій форматом 10х15
- Є відділення для флешки
- Обкладинка шкірзамінник колір блакитний
- На кришку є можливість нанести фольгований напис (в асортименті, див.зразки фото)
- Також є можливість замовити індивідуальний напис (у вартість не входить, оговорюється і прораховується окремо)
- Внутрішній блок - білий дизайнерський картон
- Висота борта 2,3 см
- Кришка закривається на магніти
Кольора фольгованого напису: золото, срібло, чорний, білий
Термін очікування 1-2 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




