
Коробочка для фото "Home sweet home". Коробочка для фотографий. Для новорічних фото. Фотокороб
250 ₴
- В наявності
- Код: 1016
+380 (67) 148-48-36
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги не зовсім звичний спосіб зберігання фото - це коробочка для фото. Виготовлена в новорічній тематиці, з яскравої тканини з глітерним малюнком
Зверху на обкладинці є рамочка для фото,яка тримається в різних положеннях - якщо її поставити, то коробочка буде виглядати як предмет інтер'єрного декору, якщо її положити, то рамочка тримається на магніті
Рамочка прикрашена висічками з дизайнерського картону і дерев'яним чіпбордом
Коробочка для фото форматом 10х15, вміщує близько 30-ти фото (якраз найкращі фото з вашої фотосесії), висота внутрішньої частини коробочки 1,8см
Закривається коробочка на атласну стрічку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою, На магнітах, стрічках, З малюнком, З глітером |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



