Стильна новорічна фоторамка на 2 фото форматом 10х15 - ідеальний декор для святкового настрою та пам'ятних моментів.
Обкладинка - тканина, декорована стразами
Підійде як новорічний подарунок або прикраса інтер'єру.
Характеристики рамки:
- обкладинка тверда, обтягнута хлопковою тканиною, декорована стразами
- всередині дві рамки для фото форматом 10х15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Червоний |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 2 шт. |
| Місткість зображень | 2 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 14 см |
| Висота рамки | 18 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 9.2 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 14.5 см |
| Ширина багета | 12.1 мм |
| Довжина багета | 17.1 см |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴




