
Скринька Матусині скарби. Універсальний дизайн для хлопчика чи дівчинки. Сіра з білим
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1213
- +380 (67) 148-48-36Менеджер
Збережіть найцінніші спогади про перші миті вашого малюка в стильній скриньці "Матусині скарби"
Обкладинка з хлопкової тканини, ніжний сірий фон з витонченим білим дизайном - ідеально підходить як для хлопчика, так і для дівчинки. Скринька виглядає сучасно, елегантно і гармонійно впишеться у будь який інтер'єр.
Тут мама буде зберігати такі пам'ятні речі, як:
- бірочка (розмір конверту 12х9,5см)
- пустушка (бірочка для заповнення і стрічка)
- перший випавший зубчик (бірочка для заповнення і бутилочка для зберігання зубчика)
- перший локон (розмір конверту 12х9,5см)
- той самий тест (розмір конверту 15х2,5см)
- знімок УЗД (розмір конверту 12х9,5см) - конверт с прозорим віконечком, закривается на магнит
Також для запису:
- зрістомір (розмір 9х12см)
- як набирає вагу (розмір 9х12см)
- метрика (розмір 9х12см)
На внутрішній частині кришки є рамочка для фотографії розміром 9х13см (розмір самого фото)
Шкатулка розміром 16,5х16,5 см і висота 4см, верх тверда обкладинка, закривається на стрічки (лєнти). Внутрішня частина коробочки - з дизайнерского картону, стінки укріплені твердим картоном
Чудовий подарунок для новонародженого або на хрестини, фотосесію чи перший День народження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Картон |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Вага | 500 г |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴





