Коробочка для фотографій + флешки
Внутрішній блок колір - молочний (колір може несуттєво відрізнятися від фото, в залежності від налаштувань монітору і поставок дизайнерского картону)
- Коробочка для фотографій форматом 15х21
- Обкладинка та форзац має матове ламіноване покриття, внутрішній блок - кольоровий дизайнерський картон
- Висота борта 2,3 см
- Кришка закривається на атласну стрічку
Коробочка з написом/логотипом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Із зав'язками |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Колір | Пудровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



