
Жіноча косметичка/несесер. Дорожній органайзер. Стильна косметичка органайзер
250 ₴
- В наявності
- Код: 000410
+380671484836
- +380 (67) 148-48-36Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний гарний органайзер відмінно підійде для особистих речей у дорогу для походів, подорожей або спортзалу.
Велика місткість дозволяє розмістити всі необхідні речі – необхідні предмети у зручній формі, це заощадить місце у валізі рюкзаку чи сумці.
Так що, якщо ви шукаєте універсальну дорожню жіночу косметичку для косметики, зі зручними кишеньками, яка помістить усі необхідні речі і при цьому виглядатиме стильно та красиво, то цей товар саме для вас!
Особливості:
- Водовідштовхувальний матеріал: Завдяки екошкірі косметичка не пропускає воду, що убезпечить вашу косметику.
- 5 відділень: Велике відділення розділяється тонкими кишенями на блискавці для пензлів та довгих предметів, на стінках косметички розташовано три додаткові відділення для маленьких баночок, пудри, тіней тощо.
- Щільна і чудово тримає форму: Несесер виготовлений із щільної шкіри, що допомагає підтримувати форму косметички.
- Компактність: Поміститься у невеликій дорожній сумці, валізі, багажнику.
- Надійність: Закривається на щільну блискавку, що збереже вміст у первинному положенні
- Зручність: з ручкою
Матеріал: экошкіра, колір молочний
Розмір: 23 см Х 11 см Х 11 см
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 5 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴









