
Скринька органайзер для прикрас міні М'ятна
200 ₴
- В наявності
- Код: 000407
+380671484836
- +380 (67) 148-48-36Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Така скринька стане чудовим подарунком для Ваших друзів та близьких.
Подорожі стануть більш комфортними з футляром-органайзером для прикрас. Цей компактний аксесуар стане Вашим вірним супутником, забезпечуючи бездоганну організацію та надійний захист для всіх коштовностей.
Також це чудовий подарунок для самих маленьких модниць, для їх перших прикрас
Колір може несуттєво відрізнятися від фото (в залежності від налаштувань монітору)
Матеріал: экошкіра
Розмір: 10 см Х 10 см Х 5 см
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






