
Коробка для фотографій 10х15 і флешки Червоний с золотом
350 ₴
- В наявності
- Код: 0653
+380671484836
- +380 (67) 148-48-36Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка для фотографій + флешки
- Коробочка для фотографій форматом 10х15
- Є відділення для флешки
- Обкладинка тканина колір червоний з золотистим принтом
- Внутрішній блок - білий дизайнерський картон
- Висота борта 2,3 см
- Кришка закривається на атласні стрічки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Із зав'язками, З глітером |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


