Коробочка для фотографій + флешки
- Коробочка для фотографій форматом 10х15
- Є відділення для флешки
- Обкладинка шкірзамінник колір темно-зелена
- Внутрішній блок - білий дизайнерський картон
- Висота борта 2,3 см
- Кришка закривається на магніти
Коробочка з написом/логотипом ТУТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | На магнітах, стрічках |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



