Коробочка для фотографій + флешки
Внутрішній блок колір - чорний
- Коробочка для фотографій форматом 15х21
- Обкладинка та форзац має матове ламіноване покриття, внутрішній блок - кольоровий дизайнерський картон
- Висота борта 2,3 см
- Кришка закривається на атласну стрічку
- На кришку нанесений фольгований напис (в асортименті, див.зразки фото)
- На форзац всередині коробочкм є можливість нанести індивідуальний фольгований напис (ОПЛОЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО, зразки див.фото)
- Також є можливість замовити індивідуальний напис (у вартість не входить, оговорюється і прораховується окремо)
-
Кольора фольгованого напису: золото, срібло, чорний
Термін очікування 1-2 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Із зав'язками, З написом |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






