Дерев'яна коробочка для флешки з написом на кришці "Wedding Day"
Декоративна коробочка для флешки це відмінна можливість оригінально, стильно та недорого оформити носій з відзнятим фото чи відео матеріалом.
Розміри:
- Зовнішні розміри: 9 x 3,5 см
- Відділення для флешки: 6,5 x 2,5 см
Закривається на магніти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




