
Коробочка для флешки. Короб для флешки. Упаковка для флешок "Рожева"
250 ₴
- В наявності
- Код: 11004
+380671484836
- +380 (67) 148-48-36Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутна коробка для флешки колір "Рожевий"
Внутрішній блок твердий, обробка внутрішнього блоку - білий дизайнерський картон. Верх обкладинки шкірзамінник, металеві кутики
Декоративна коробочка для флешки це відмінна можливість оригінально, стильно та недорого оформити носій з відзнятим фото чи відео матеріалом.
Розміри:
- Зовнішні розміри: 12 x 7 x 2 см
- Відділення для флешки: 8 x 3,5 см
Придбати коробочку з написом можна ТУТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

