Прямокутна коробка для флешки колір "Малиновий"
Внутрішній блок твердий, обробка внутрішнього блоку - білий дизайнерський картон. Верх обкладинки шкірзамінник, металеві кутики
Декоративна коробочка для флешки це відмінна можливість оригінально, стильно та недорого оформити носій з відзнятим фото чи відео матеріалом.
Розміри:
- Зовнішні розміри: 12 x 7 x 2 см
- Відділення для флешки: 8 x 3,5 см
Придбати коробочку з написом можна ТУТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


