
Коробочка для фото "Пуансетія". Новорічна коробочка для фото. Коробочка для фотографий. Для новорічних фото
250 ₴
- В наявності
- Код: 1014
+380 (67) 148-48-36
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги не зовсім звичний спосіб зберігання фото - це коробочка для фото. Виготовлена в новорічній тематиці, з яскравої тканини з глітерним малюнком
Зверху на обкладинці є рамочка для фото,яка тримається в різних положеннях - якщо її поставити, то коробочка буде виглядати як предмет інтер'єрного декору, якщо її положити, то рамочка тримається на магніті
Рамочка прикрашена яскравим дерев'яним чіпбордом
Коробочка для фото форматом 10х15, вміщує близько 30-ти фото (якраз найкращі фото з вашої фотосесії), висота внутрішньої частини коробочки 1,8см
Закривається коробочка на стрічку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою, Із зав'язками, З малюнком |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



