
Мамині скарби для дівчинки "Єдиноріжка"
575 ₴
- В наявності
- Код: 1203
- +380 (67) 148-48-36Менеджер
Гарна, компактна і дуже вмістка шкатулка Матусині скарби
Внутрішнє відділення - мамина скарбничка, яка довгі роки буде зберігати приємні спогади про свого малюка. Відділення хоч і невелике, але як виявилось дуже вмістке, і замість коробочок для зберігання - конверти, що значно економить місце, але разом з тим збільшує кількість речей які можна помістити в середину коробочки! тут мама буде зберігати такі пам'ятні речі, як:
- бірочка Розмір конверту 12х9,5см)
- пустушка (бірочка для заповнення і стрічка)
- перший випавший зубчик (бірочка для заповнення і бутилочка для зберігання зубчика)
- перший локон (розмір конверту 12х9,5см)
- той самий тест (розмір конверту 15х2,5см)
- знімок УЗД (розмір конверту 12х9,5см) - конверт с прозорим віконечком, закривается на магнит
Також для запису:
- зрістомір (розмір 9х12см)
- як набирає вагу (розмір 9х12см)
- метрика (розмір 9х12см)
На внутрішній частині кришки є рамочка для фотографії розміром 9х13см (розмір самого фото)
Шкатулка розміром 16,5х16,5 см і висота 4см, верх тверда обкладинка з книжковою ламінацією, закривається на стрічки (лєнти). Внутрішня частина коробочки - з дизайнерского картону, стінки укріплені твердим картоном
В такій тематиці окремо можна придбати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Картон |
| Декоративне оформлення | Друкований малюнок |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 575 ₴




